Klimatyczne wesele w plenerze

Pisząc o ogrodach, zawsze przedstawiam je w kontekście ich codziennego użytkowania. Dziś jednak chciałabym omówić je z nieco innej strony. Są przecież momenty, kiedy ogród z miejsca całkiem zwyczajnego wypoczynku może zamienić się w arenę wyjątkowych wydarzeń. A skoro jesteśmy w samym środku sezonu weselnego, chyba wszyscy wiemy co mam na myśli 🙂

To wspaniale, że wesela organizowane w plenerze cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nie da się zaprzeczyć, że zabawa pod gołym niebem ma w sobie coś wyjątkowego, a to wydaje się idealnie pasować do tak szczególnej uroczystości. Jeśli dodamy do tego fakt, że urządzanie weselnego przyjęcia w ogrodzie od lat nie schodzi z top listy najgorętszych światowych trendów, to warto przynajmniej rozważyć tę możliwość.

Spośród setek możliwości urządzenia pleneru, bardzo ciekawie prezentują się te aranżacje, które utrzymane są w romantycznym klimacie. Są nastrojowe, nieco tajemnicze i zdecydowanie mają w sobie coś magicznego.  A ponieważ wcale nie jest łatwo stworzyć taką kompozycję, warto podpatrzeć, jak tworzą je profesjonaliści. Firma Perfect Day Wedding Planners specjalizująca się w organizowaniu ślubów i wesel (także tych w plenerze), doskonale uchwyciła romantyczny klimat w jednej ze swoich realizacji.

11

Całość przywołuje skojarzenia z tajemniczym ogrodem. To zasługa żeliwnych mebli i gęstwiny zieleni, które razem tworzą doskonały duet.

8

10

5

7

6

Styliści Perfect Day wspólnie z firmą ArtSize połączyli w aranżacji cechy stylu vintage z barokowym rozmachem. Srebrna zastawa, złote wazony i patery, kryształowe kieliszki bardzo dobrze wyglądają w towarzystwie koronkowych serwet obrusów. Bujne kwiaty zaś mocno podkreślają romantyczny charakter uroczystości.

15

9

4

W takiej scenerii nie trzeba szaleć z kolorami. Elegancka biel i głęboka zieleń otoczenia to kwintesencja stylu i dobrego smaku.

16

13

2

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Perfect Day Wedding Planners.

Podobne artykuły
1 Comments
  1. Pięknie, też z narzeczonym myślimy o plenerze

leave your comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *