O mnie

1

Witajcie na moim blogu!

Nazywam się Marzena Płaza. Jestem architektem krajobrazu i pasjonatką pięknych wnętrz. Moje zainteresowanie projektowaniem przerodziło się w coś więcej i doprowadziło do uzyskania tytułu doktora. Po kilkuletniej praktyce na uniwersytecie postanowiłam połączyć naukę z biznesem i wraz z partnerem założyłam innowacyjną w skali światowej markę Garden Box.

W pracy liczą się dla mnie detale i jakość wykonania. Z pedantyczną precyzją  czuwam nad jakością wykonanych projektów, doborem elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych.

Projektuję zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Jednym z ostatnich przedsięwzięć była praca nad projektem zagospodarowania przestrzeni zewnętrznych dla  firmy LPP SA, właściciela takich marek jak Reserved, Mohito, Cropp, Sinsay, House.

Miss P. to miejsce, w którym dzielę się swoimi największymi zainteresowaniami: pasją tworzenia ogrodów i aranżacji wnętrz oraz wszystkiego, co mnie inspiruje na co dzień.

Założenie bloga okazało się jedną z najlepszych decyzji, jakie dotąd podjęłam, a Wasze odwiedziny tylko utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Dziękuję Wam za przygodę, którą współtworzycie razem ze mną.

Miss P.

missp@missp.pl