Meble ogrodowe. Dlaczego warto wybrać Myyour?

Dzisiejszy wpis jest nieco inny niż te, które dotychczas publikowałam w kategorii „design”. Po raz pierwszy zaprezentuję meble przeznaczone nie tylko do wnętrz, ale przede wszystkim do ogrodów.

Jeśli regularnie odwiedzacie bloga, na pewno zdążyliście zorientować się, że bliżej mi raczej do klasyki designu i projektowania, ale wiedzcie też, że zawsze poszukuję we współczesnych konceptach nowatorskich rozwiązań, błyskotliwie łączących tradycję z nowoczesnością. I to właśnie znalazłam w meblach Modi włoskiej firmy Myyour.

Wyglądem przypominają klasyczne fotele i miękkie, pikowane sofy, ale brak zbędnych zdobień, prosta linia i gładka powierzchnia sprawiają, ze siedziska nabierają bardzo nowoczesnego, świeżego i lekkiego charakteru. To co w największym stopniu wyróżnia meble Modi od innych, to z pewnością ich konstrukcja. Zbudowane są z czterech modułów: siedziska, podłokietnika/oparcia, naroża i szklanego blatu. Można je dowolnie łączyć i tworzyć najrozmaitsze konfiguracje: pojedyncze pufy, narożniki, małe fotele, stoliki czy sofy o niekończącej się długości. Dzięki temu każdy jest w stanie stworzyć niepowtarzalną przestrzeń, dostosowując meble indywidualnie do danej powierzchni.

  

Zanim meble trafiły na rynek, firma Myyour poświęciła dwa lata na badania i testy w poszukiwaniu specjalnego materiału odpornego na działanie promieni UV, ścieranie i uderzenia i o zmniejszonej palności. Dzięki tym właściwościom, siedziska świetnie sprawdzają się niemal  w każdych warunkach pogodowych, co z pewnością doceni każdy posiadacz ogrodu. Jeśli jesteście w trakcie poszukiwań swoich wymarzonych mebli, myślę, że warto zwrócić uwagę właśnie na tę serię 🙂

Ciekawe jak wśród nich będą wyglądać rabaty kwiatowe 🙂

zdjęcia: myyour.eu

Podobne artykuły
3 Comments
  1. bardzo prosto, minimalistycznie, ale robi wrażenie.

    http://froglydress.blogspot.com/

  2. Zgadzam się z Tobą, frogly 🙂 Proste, a jednocześnie bardzo atrakcyjne, prawda?

leave your comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *